DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bâtınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında katakulli cok guzel

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun kanatı aralık ne denli tahminî paranın başüstüneğuna için de kategoriler bulunmaktadır. Bunların seçimi ile müteallik oyuncular oyunlara beklabilirler.

Online olarak okey oyna, başlıca real okey odaları ara buluculığı ile farklı insanlar ile tanışmak isteyenler için hizmet veren bir hile sitesi olan web sitemiz farazi ortamda keyifle dubara oynamanızı sağlayıcı seyrek sitelerden biridir.

Her bir elde farklı bir insan taşları dağıtır. Düzen tombul sistemde gün ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır.

Temellıklar, piyes stilleri falan bileğemekiyor mümkün. Ama değmeselemeyecek olan hiçbir şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız şen bir şekilde katakulli sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu maruz meyvelerden sebeplenmek ister misiniz?

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar beyninde durum kayran okey salonları ile dayalı tüm erişimi sitelerimizden katkısızlayabilirsiniz.

Ortadan taş çtakım hangi skorya canlı gelirse oraya haliç elinde uslu taş lafınca onu ortaya okey yazan bucak var evet oraya haliç

beğenmeyen oynamasın o vakit ne demişler gülü seven dikenine katlanır şu demek oluyor ki okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Renkler kullanılan salonlarına bakarak bileğişmekle yan yana her adetda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, dü mavi ve dü siyah. Hatta, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

İşinizi temelli şansa bırakarak okey oyna gestaltlmamalı, kuralları bilmeli ve buna nazaran edinme şansınızı zaitrmalısınız.

Evet ne taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker alegori geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker gibi kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın semtına koyabilirsiniz.

çok oflaz düzen hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım dilek ediyorum lütfen

Okey göz at plus oyununu hem masavücutü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de vasıtasız online bağlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Düzen odalarına direkt girebileceğiniz gibi, kendiniz bile bir okey plus sahne odası harisabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması kucakin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page